Yahoo Web Search

1. Jul 31, 2024 · Mateusz Musiałowski przez cztery lata występował w Liverpooolu, ale w pierwszej drużynie zagrał tylko raz. Niedawno przygoda Polaka z angielskim klubem zakończyła się. Po wielu spekulacjach 20-latek wreszcie przejdzie do zespołu, w którym może dostać szansę.

2. Apr 9, 2021 · Na Wyspach Brytyjskich coraz głośniej o Mateuszu Musiałowskim. Najpierw utalentowany siedemnastolatek został mianowany "polskim Messim", a teraz – za sprawą klubowych mediów Liverpool FC – doceniono jego trafienie.

3. Mar 16, 2021 · Mateusz Musiałowski do Liverpoolu dołączył w sierpniu 2020 roku z SMS-u Łódź. Ofensywny pomocnik już w październiku wywalczył sobie podstawowy skład w drużynie do lat 18 – i nie oddaje go aż do dziś. Trudno się temu dziwić. W piętnastu spotkaniach 17-latek strzelił pięć goli i zanotował dwie asysty.

4. Mar 14, 2024 · Mateusz Musiałowski zadebiutował w pierwszej drużynie Liverpoolu! Juergen Klopp dał mu szansę w meczu ze Spartą Praga w Lidze Europy. Musiałowski jest związany z Liverpoolem od lata 2020 roku.

5. Mar 14, 2024 · W końcówce pierwszej połowy czeska drużyna zdobyła bramkę honorową, ale po przerwie Liverpool trafił kolejne 2 razy. W drugiej połowie na murawie pojawił się Mateusz Musiałowski.

6. Nov 5, 2023 · Mateusz Musiałowski znalazł się na krótkiej liście kandydatów do nagrody Piłkarza Miesiąca Premier League 2. Piłkarz Liverpoolu imponował swoimi występami w październikowych meczach.

7. Mar 15, 2024 · Mateusz Musiałowski zadebiutował w pierwszej drużynie Liverpoolu. - Jest gotowy - podkreślił po wygranym 6:1 rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Europy ze Spartą Praga menedżer The Reds Juergen...