Yahoo Web Search

1. Mar 23, 2024 · Zna se tko pobjeđuje kada na red dođu penali! Nekad nas je spašavao Subašić, pa i Livaković, a sada u, doduše, znatno manje rezultatski bitnom ogledu - Ivica Ivušić! Pogodio je Zlatko Dalić kada ga je uveo na poluvremenu. U finalu igramo s domaćinom Egiptom.

2. 6 days ago · Visit UEFA.com for all the latest EURO 2024 stats on Ivica Ivušić, including goals, pass completion, top speed and more!

• Croatia
    • June 15, 2024
    • February 1, 1995
  3. Ivica Ivušić (born 1 February 1995) is a Croatian footballer who plays as a goalkeeper for the Croatia national team. In the game FC 24, his overall rating is 73.

• 6'4" (1.95 m)
    • Goalkeeper
    • Croatia
    • 194 (88 kg)
  4. Mar 24, 2024 · S tri obranjena 11-erca Ivica Ivušić odveo je Hrvatsku u finale pripremnog turnira u Kairu, upisavši se usput u povijesne knjige. Znate li da ste se s ovim pridružili Subašiću i Livakoviću, oni su također obranili tri penala na Svjetskim prvenstvima u Rusiji i Kataru?

5. Mar 23, 2024 · Prvi protivnik naših Vatrenih bio je Tunis, a na kraju, nakon 90 minuta bez pogodaka, pobjednik je odlučen lutrijom 11-eraca. Slavili smo rezultatom 5:4, a heroj naših nogometaša bio je Ivica Ivušić s tri obrane u raspucavanju.