Yahoo Web Search

1. 8 hours ago · Šulja se i taj dan – Andrej Kramarić u utorak bi u Varšavi trebao odigrati stotu utakmicu za hrvatsku A reprezentaciju. Kad to već nije učinio Marcelo Brozović, koji je stao na 99 nastupa, Kramarić će biti dvanaesti član Kluba 100. Postigao je to u deset godina i mjesec dana jer debi je imao 4. rujna 2014. na utakmici s Ciprom u Puli.

2. Dec 8, 2023 · Hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić bio je strijelac jednog pogotka te je sudjelovao u akcijama za preostala dva u 3-1 (2-0) domaćoj pobjedi Hoffenheima protiv Bochuma u susretu 14. kola njemačkog prvenstva.

3. Andrej Kramarić u Njemačkoj će s hrvatskom reprezentacijom peti put igrati na velikom natjecanju. Jedan od najboljih igrača i senatora Vatrenih vratio se nakon ozljede, te u Rigi Latviji postigao 27. gol za A nacionalnu vrstu.

4. Jun 17, 2024 · Vatreni su se nakon poraza u Berlinu vratili u svoju bazu u Neuruppin, gdje odrađuju treninge. Na današnjem druženju s novinarima uoči sraza s Albanijom bili su Andrej Kramarić i Lovro Majer. Andreja Kramarića upitali su što misli koliko bodova treba za drugi krug.

5. Dec 8, 2023 · Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić zaigrao je od prve minute i u 43. minuti zabio majstorski gol Posljednji prvenstveni gol, Andrej Kramarić je zabio 29. rujna protiv dortmunske Borussije. Kramarić je dočekao ubačaj s desne strane, fino primirio loptu i lažnjakom izbacio suparničkog igrača.

6. Aug 26, 2024 · Hrvatski reprezentativci Andrej Kramarić (Hoffenheim) i Lovro Majer (Wolfsburg) svojim su sjajnim partijama obilježili početak nove sezone Bundeslige te su izabrani u idealnu momčad 1. kola.

7. May 18, 2024 · Andrej Kramarić u zadnjem je kolu Bundeslige nastavio sjajnu formu i hat-trickom i jednom asistencijom bio igrač susreta u pobjedi protiv Bayerna 4:2.