1. Andrej Kramarić (Croatian pronunciation: [ǎndrej krǎmaritɕ]; born 19 June 1991) is a Croatian professional footballer who plays as a forward or attacking midfielder for Bundesliga club TSG Hoffenheim and the Croatia national team.

2. 4 days ago · Andrej Kramarić ima prijedlog. - Malo je debela knjiga za školske lektire, ali budući da ima poučnih citata od šefa i Luke, to bi bilo zgodno pogurati u školske lektire. Potom se referirao: - Često me pitaju koji su ti najdraži golovi u karijeri, rekao bih da je to bila Ukrajina u kvalifikacijama za SP.

3. Jun 19, 1991 · Name in home country: Andrej Kramarić Date of birth/Age: Jun 19, 1991 (32) Place of birth: Zagreb Height: 1,77 m Citizenship: Croatia Position: Attack - Centre-Forward Foot: right Current club: TSG 1899 Hoffenheim Joined: Jul 1, 2016 Contract expires: Jun 30, 2025 Last contract extension: Mar 12, 2022 Outfitter: adidas Social-Media:

• Croatia
    • Zagreb
  4. Piše: SN Objavljeno: 18. svibanj 2024. 17:13. Andrej Kramarić nema kočnice! Hrvatski reprezentativac prezentira maestralne nastupe u završnici sezone, a u sjajnom svjetlu pokazuje se i u ogledu s Bayern Münchenom u sklopu posljednjeg kola njemačke Bundeslige. Hoffenheim je gubio 0:2 u prvim minutama utakmice, a Kramarić je zabio hat ...

5. May 4, 2024 · Andrej Kramarić jučer je nastavio svoju sjajnu formu - zabio je gol za remi Hoffenheima u utakmici protiv RB Leipziga. Kramarić golom u 90. minuti spasio bod Hoffenheimu. Kramarić je u zadnjih pet utakmica zabio četiri gola i ostvario dvije asistencije za Hoffenheim, koji je u tom razdoblju ostvario 7 bodova.

6. Andrej Kramarić (Zagreb, 19. lipnja 1991.) hrvatski je nogometaš koji trenutačno igra za 1899 Hoffenheim. Igra na poziciji napadača. Njegov deseti i možda dosad najvažniji pogodak za reprezentaciju bio je onaj protiv domaćina svjetskog prvenstva 2018. – Rusije u četvrtfinalnoj utakmici. Andrej je tada zabio za izjednačenje 1:1.

7. Andrej Kramarić i društvo pobijedili su u nedjelju Augsburg s 3:1. Hrvatski reprezentativac bio je strijelac drugog pogotka. Kramarić je u 20. minuti iskoristio asistenciju Wouta Weghorsta , te s 20-ak metara naciljao donji desni kut.