Yahoo Web Search

1. On 23 October 2018, Kramarić scored a brace in a 33 draw against Lyon in the 2018–19 UEFA Champions League, then he managed to score a goal in each match of the return legs, against Lyon, Shakhtar Donetsk and Manchester City.

2. Andrej Kramarić (Zagreb, 19. lipnja 1991.) hrvatski je nogometaš koji trenutačno igra za 1899 Hoffenheim. Igra na poziciji napadača. Njegov deseti i možda dosad najvažniji pogodak za reprezentaciju bio je onaj protiv domaćina svjetskog prvenstva 2018. – Rusije u četvrtfinalnoj utakmici. Andrej je tada zabio za izjednačenje 1:1.

3. Piše: SN Objavljeno: 18. svibanj 2024. 17:13. Andrej Kramarić nema kočnice! Hrvatski reprezentativac prezentira maestralne nastupe u završnici sezone, a u sjajnom svjetlu pokazuje se i u ogledu s Bayern Münchenom u sklopu posljednjeg kola njemačke Bundeslige. Hoffenheim je gubio 0:2 u prvim minutama utakmice, a Kramarić je zabio hat ...

4. Andrej Kramarić. Position: FW-MF (AM-CM) Footed: Right. 180cm , 74kg (5-11, 165lb) Born: June 19, 1991 in Zagreb, Croatia hr. National Team: Croatia hr. Club: Hoffenheim. Wages: € 76,923 Weekly Expires June 2025. Via Capology . More Player Info.

• Zagreb, Croatia
    • June 19, 1991
  5. May 18, 2024 · Nevjerojatni Andrej Kramarić s tri je gola u posljednjih 20 minuta srušio Bayern i osigurao svom Hoffenheim nastup u Europi. Bavarci su već nakon šest minuta vodili s 0:2, Hoffenheim je smanjio u osmoj, a u drugom dijelu svoj show imao je hrvatski reprezentativac.

6. Oct 16, 2020 · Enjoy the best moments from Andrej Kramarić! - The Bundesliga's Player of the Month September Sub now: https://redirect.bundesliga.com/_bwCS Six goals after three matchdays is something we...

• 2 min
    • 25.3K
    • Bundesliga
  7. Jul 1, 2023 · Dio te priče je i najefikasniji Hrvat u Njemačkoj, Andrej Kramarić, koji je zabio točno 100 bundesligaških golova Dan nakon osvojene srebrne medalje u Rotterdamu, Andrej Kramarić vratio se u Zagreb, 'skupio' najbliskije, suprugu Miju i sinčića Viktora, te otišao na zasluženi odmor.