Yahoo Web Search

1. 5 days ago · FT Full Time. Wales U21 vs Czech Rep U21. European Under-21 Championship Qualifying Group I. 5:30pm, Friday 11th October 2024. Rodney ParadeAttendance: Attendance 2,386.

2. 4 days ago · Ve fotbalové jednadvacítce se představil poprvé od října 2023, kdy byl v domácím duelu s Dánskem vyloučen. Křídelník Slavie Matej Jurásek se mezitím opětovně prodral do seniorské reprezentace, pro aktuální sraz ho ale povolali zpět mezi mládežníky, aby pomohl v kvalifikaci o Euro. „Potřebuju hrát,“ hlásí.

3. 5 days ago · Newport County AFC defender Matt Baker scored an own goal in the 27th minute when he stuck out a leg and diverted a Matej Jurasek effort that looked to be going narrowly wide into the net.

4. 5 days ago · Wales U21. 10 SEP 2012. Wales U21 0 , Czechia U21 1 on the 11th of October 2011. Wales U21. 0. 1. Czechia U21. 11 OCT 2011. Follow live text commentary, score updates and match stats from Wales ...

5. 1 day ago · In 52nd minute, Trpcevski assisted to Isaki who scored with a great shot from outside the box. Two minutes after, Gordeziani went in and the same player equalized the score in 61st minute. Ten minutes after the equalizer, Lominadze set the final result of the match. Macedonia finished fourth in the group with four wins and six defeats.

6. 4 days ago · Po góle sme sa upokojili a začali sme hrať pokojnejšie, aj keď konce máme vždy napínavé," uviedol Matej Jurásek. "Myslím si, že mužstvo dokáže ešte ďaleko viac ako v prvom polčase. Druhú polovicu sme len bránili a po druhej strelenej bránke sme boli príliš pasívni," vyhlásil Suchopárek.

7. 4 days ago · Matěj Jurásek, jeden z nejtalentovanějších mladíků českého fotbalu, zazářil v klíčovém zápase kvalifikace na mistrovství Evropy U21 proti Walesu. Jeho aktivita přispěla k výhře 2:1, která českému týmu umožnila nadále snít o postupu do baráže. Jurásek nejenže pomohl s prvním gólem, ale svým výkonem motivoval tým k dosažení cenného vítězství.