Yahoo Web Search

1. 4 days ago · Nadam se da će dobiti više prilika i u klubu, a nakon izvedbi za reprezentaciju. Ekipa je pokazala karakter, dodaje izbornik. Izjavu je dao i Luka Vušković koji je zabio pobjednički pogodak, a inače igra odlično u svojem klubu Westerlo u kojem je zabio čak četiri pogotka u deset utakmica. Tekst se nastavlja ispod oglasa.

2. 4 days ago · Hrvatska U-21 reprezentacija pobijedila je Grčku (3:2) te izborila dodatne kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2025. godine te sada čeka suparnika kojega će doznati za dva dana. Izbornik Ivica Olić zadovoljan je susretom nakon što je Hrvatska izborila dodatne kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2025. godine, prenosi HNS.

3. 4 days ago · Olić: "Ovi dečki jedan za drugog ginu i ostavljaju srce na terenu". 15.10.2024. Hrvatska U-21 reprezentacija pobijedila je Grčku te izborila dodatne kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2025. godine te sada čeka suparnika kojega će doznati za dva dana. Izbornik Ivica Olić zadovoljan je susretom nakon što je Hrvatska izborila dodatne ...

4. 5 days ago · Osim kapetana Čavline, utakmicu je, naravno, najavio i izbornik Ivica Olić. U odnosu na prošli ogled Hrvatske i Grčke mnoštvo promjena dogodilo se i kod jednim i kod drugih. „I mi i oni imamo šanse da uđemo u dodatne kvalifikacije. Poslije Portugala, Hrvatska i Grčka su dvije najkvalitetnije reprezentacije ove skupine.

5. 4 days ago · Nadam se da će kroz ove utakmice dobiti šansu i u klubu - rekao je Olić pa se osvrnuo i na strijelca pobjedničkog gola Luku Vuškovića: - Vuška sam zamolio da ostavi nešto i za repku, s obzirom na to koliko zabija u klubu. Da podvučem crtu, raduje me ovo zajedništvo. Pobjeda ipak nije bila dovoljna za izravan plasman na Euro kao jedan ...

6. 4 days ago · Vodili smo 2:0 u 45. minuti te u dvije minute to prosuli. Nije bilo lako poslije toga reagirati, a oni su reagirali odlično i kako smo željeli kao ekipa. To me posebno raduje da ovi dečki jedan za drugog ginu i ostavljaju srce na terenu. Imali smo u drugom poluvremenu nekoliko jako dobrih prilika, imao je i protivnik koji ima tu kvalitetu.

7. 4 days ago · Stožeru je bilo najvažnije da ih dignemo, da se ne pokolebaju, da nastave igrati. Jer znali smo da imaju kvalitetu. Drago mi je još jednom, čekaju nas dvije teške utakmice u dodatnim kvalifikacijama, rekao je Ivica Olić, izbornik U-21 reprezentacije nakon pobjede nad Grčkom u Koprivnici. Osvrnuo se na Franju Ivanovića i Lukasa Kačavendu.