Yahoo Web Search

1. 6 days ago · Selektor Ukrajine je potom dodao da je ova utakmica jako bitna za njegovu zemlju. -Na poluvremenu nisam morao podizati glas, svi su znali da nam treba reakcija u drugom dijelu, samo sam rekao da ne brinu o rezultatu i krenu u napad. Ovo je važna pobjeda i za našu zemlju, a sad moramo da se koncentrišemo na sledeću utakmicu - rekao je Rebrov.

2. 5 days ago · Ključ je da budemo ujedinjeni, da ne dajemo prostor jer su veoma brzi - rekao je Montela. - Moramo da razmišljamo i o sopstvenoj igri, sopstvenom stanju duha, sopstvenim snagama. Moramo da budemo kompaktni, moramo da pokažemo jedinstvo - dodao je Montela. Prethodno, od 15 sati megdan će podijeliti Gruzija i Češka.

3. 2 days ago · Sada od 21 čas čekamo meč sa Dancima, nezgodnim Dancima koji su nas ranije redovno pobjeđivali, ali vjerujemo da možemo. Fali nam jedan igrač, samo Filip Kostić koji je napustio tim i sada Dragan Stojković Piksi ima fit ekipu za ovaj duel. Još samo da se konačno poslože kockice! A evo svega što treba znati o ovoj utakmici.

4. 4 days ago · Kostić je u ofanzivi delovao sporo i neupotrebljivo, a sve je kulminiralo detaljem iz 42. minuta kada je doživeo povredu ligamenata zbog koje je minut kasnije morao da završi utakmicu. Nedugo zatim, završio je i učešće na samom Evropskom prvenstvu, pa je Stojković pred preostale mečeve ostao bez primarnog rešenja na levom “ving-beku”.

5. 4 days ago · Match Prediction. Final Score Prediction: Denmark 2-1 Serbia at 8/1. Analysis: Denmark’s superior head-to-head record and slightly better form give them the edge. However, Serbia’s physicality and set-piece threat should ensure they get on the scoresheet. As Denmark takes on Serbia in Euro 2024, our in-depth analysis provides you with ...

6. 6 days ago · Poljska se vratila i morali smo dobro da se namučimo za novo vođstvo. Drugo poluvrijeme je bilo bolje i zato smo zaslužili pobjedu. Ostaje nam da u utorak protiv Holandije probamo izboriti plasman u osminu finala. Dobro je što smo gospodari svoje sudbine - rekao je njemački trener na klupi Austrije Ralf Rangnik.