Yahoo Web Search

1. Oct 3, 2024 · Svoj sedamdeseti prvenstveni duel Radnički i Beograd će odigrati u petak od 17:30 časova na stadionu “Čair”. Direktan prenos obaviće TV Arenasport na svom kanalu 10. Oba tima imaju sjajan učinak u ovogodišnjem šampionatu. Ofkovci su u silnom naletu i trenutno smo drugoplasirani tim lige!

2. Oct 4, 2024 · Fudbaleri Radničkog iz Niša i OFK Beograda odigrali su večeras nerešeno 1:1, u meču 11. kola Superlige Srbije. Radnički je poveo u 23. minutu. Vanja Ilić je izveo korner posle kog je Marko Petković postigao gol glavom. OFK je izjednačio u 53. minutu golom Nikole Mituljikića.

3. Oct 4, 2024 · RADNIČKI i OFK Beograd otvorili su 11. kolu Superlige Srbije. Pobednika na "Čairu" nije bilo, pošto je meč završen rezultatom 1:1.

4. Oct 4, 2024 · Remi Radničkog i OFK Beograda posle velike borbe u Nišu. U utakmici gde su oba tima želela da dođu do pobede i napadala, ipak su Radnički iz Niša i OFK Beograd morali da se zadovolje remijem na otvaranju 11. kola Superlige Srbije - 1:1 (1:0).

5. Oct 4, 2024 · Remi Radničkog i OFK Beograda (VIDEO) Klub iz Niša će u sledećem kolu igrati protiv Crvene zvezde, dok će se OFK sastati sa Spartakom iz Subotice. ФОТО: Д. Сандић. Fudbaleri Radničkog iz Niša i OFK Beograda odigrali su nerešeno 1:1, u meču 11. kola Super lige. Radnički je poveo u 23. minutu.

6. Oct 4, 2024 · Drinčić: OFK Beograd igra sjajno, nije slučajno na drugom mestu. Trener niškog Radničkog, Nikola Drinčić rekao je pred meč protiv OFK Beograda u 11. kolu Superlige da "romantičari" igraju sjajno i da nisu slučajno na drugom mestu na tabeli.

7. Oct 4, 2024 · Follow live text commentary, score updates and match stats from Radnički Niš vs OFK Beograd in the Super Liga.