Yahoo Web Search

1. 5 days ago · Hrvatska je na Hampden Parku igrala odlučujuću utakmicu za plasman u nokaut fazu Europskog prvenstva. Škoti su poslije vodećeg pogotka Nikole Vlašića uspjeli izjednačiti rezultat i zagorčati život Vatrenima koji su trebali pobjedu. I onda... Gvardiol za Petkovića, Petković za Kovačića, a Kovačić za Modrića. Sve drugo je...

2. 5 days ago · Hrvatski izbornik Zlatko Dalić potvrdio je da protiv Škota neće nastupiti jedan od naših najvažnijih igrača, veznjak Mateo Kovačić, koji čeka rođenje djeteta u Engleskoj, pa će morati sastaviti ekipu bez njega. "Dobro smo radili i spremni smo. Ostajemo na onome što smo igrali protiv Portugala i Poljske.

3. Oct 5, 2024 · Mateo Kovačić (30) nastavio je sa sjajnim igrama u dresu Manchester Cityja i u sedmom kolu Premier lige, u kojem su "građani" ugostili Fulham na Etihadu i pobijedili 3-2.

4. Sep 20, 2024 · Mateo Kovačić (born 6 May 1994) is a Croatian footballer who plays as a center midfield for British club Manchester City, and the Croatia national team. In the game FC 25, his overall rating is 83.

5. Oct 5, 2024 · Mateo Kovačić tema je dana u Premier ligi nakon što je dvama pogocima odveo Manchester City do preokreta i pobjede 3-2 nad Fulhamom. Hrvat je zasluženo u fokusu javnosti, ali u izjavi nakon susreta stavio je momčad i pobjedu u prvi plan, skroman kakav inače jest.

6. Sep 26, 2024 · Mateo Kovačić, vezni adut Vatrenih u dresu Manchester Cityja, najbolji je po ovom kriteriju u cijelom Premiershipu, s 89,4 posto uspješnosti u najintenzivnijoj ligi na svijetu. Kovačić je ukupno 11. u ligama "petice".

7. Oct 6, 2024 · MANCHESTER CITY pobijedio je Fulham 3:2 na Etihadu u sedmom kolu Premier lige. Mateo Kovačić i Joško Gvardiol krenuli su od prve minute za mančesterski klub, a junak susreta postao je hrvatski veznjak koji je zabio dva pogotka. City je gubio od 26. minute, kada je za Fulham pogodio Andreas Perreira.