Yahoo Web Search

1. May 22, 2024 · FAQ. Marcelo Brozović (born 16 November 1992) is a Croatian footballer who plays as a central defensive midfielder for Saudi Arabian club Al Nassr, and the Croatia national team. In the game FC 24, his overall rating is 83.

2. May 9, 2024 · U 31. kolu prvenstva Saudijske Arabije nogometaši Al Nassra su u gostima pobijedili Al Akhdoud s 3-2, a junak susreta bio je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović s dva pogotka. U sedmoj minuti hrvatski vezni igrač je zabio prvi gol na susretu, kada je lijepo naciljao suparničku mrežu s vrha šesnaesterca, dok je Al Nassr povećao ...

3. May 9, 2024 · Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović bio je junak pobjede Al Nassra kod Al Akhdouda 3:2 u 31. kolu saudijske Premier lige. Brozović je u sedmoj minuti zabio svoj prvi pogodak u kalendarskoj 2024. godini za 1:0, a u prvoj minuti sudačke nadoknade poentirao je za konačnih 3:2, nakon što je Akhdoud nadoknadio zaostatak od 2:0.

4. May 10, 2024 · 00:04. 01:32. Marcelo Brozović bio je junak Al Nassra i s dva sjajna pogotka donio im pobjedu u domaćoj ligi. Brozović tako nastavlja podizati formu što se više bliži Euro 2024, a to je za Vatrene posebno važno, s obzirom na to da pravu zamjenu za njega - nemaju.

5. May 10, 2024 · Tko su desetorica najvećih hrvatskih nogometaša ikad? Evo što smatra jedan engleski portal. hrvatska nogometna reprezentacija, Marcelo Brozović. Telesport. Marcelo Brozović bit će velika uzdanica hrvatske reprezentacije na Euru, a to je pokazao s dva pogotka.

6. May 9, 2024 · Marcelo Brozović dvostruki strijelac, zabio je u sudačkoj nadoknadi za pobjedu. U 31. kolu prvenstva Saudijske Arabije nogometaši Al Nassra su u gostima pobijedili Al Akhdoud 3-2, a junak susreta bio je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović s dva gola.

7. May 11, 2024 · 11.5.2024. 12:45. M. M. Igor Kralj/PIXSELL. Marcelo Brozović je veznjak Hrvatske nogometne reprezentacije koji trenutačno igra za Al-Nassr iz Saudijske Arabije. U 10 GRADOVA / Euro 2024.: Ovo je sustav natjecanja prvenstva u Njemačkoj. Ovaj 31-godišnjak karijeru je počeo u Hrvatskom dragovoljcu, odakle je 2011. otišao u Lokomotivu.