Yahoo Web Search

1. Sep 3, 2024 · Legendarni Ivica Olić u nastupnom izlaganju nakon preuzimanja selekcije do 21 godine istaknuo je kako ima potpuno povjerenje u vratara Osijeka Nikolu Čavlinu, čija je situacija nakon niza kikseva postala nezavidna – završio je na klupi.

2. Sep 5, 2024 · Ivica Olić počeo je karijeru izbornika na klupi reprezentacije do 21 godine pobjedom protiv Farskih Otoka s 2:1... Prvi dojmovi izboprnika nakon susreta, bilo je teško, teže nego što se očekivalo uoči samog dvoboja.

3. Sep 2, 2024 · Nakon seniorskog Eura na kojem je bio asistent Zlatku Daliću i odlaska Dragana Skočića, Ivica Olić preuzeo je funkciju izbornika U-21 reprezentacije Hrvatske. Uoči debija na klupi, u dvobojima s Farskim otocima i Portugalom, Olić je podjelio svoja razmišljanja.

4. Sep 2, 2024 · Hrvatska U-21 reprezentacija igra u četvrtak protiv Farskih Otoka u nastavku kvalifikacija za Euro, a pet dana kasnije gostovat će u Portugalu, koji je vodeća momčad skupine s 18 bodova, a vodit će je novi izbornik Ivica Olić.

5. Sep 5, 2024 · Hrvatska mlada reprezentacija pobijedila je vršnjake s Farskih otoka s 2:1 u utakmici kvalifikacija za Europsko prvenstvo. Mladi Vatreni slavili u Olićevom izborničkom debiju. Bila je to teška pobjeda, mladi Vatreni slavili su s dva gola iz kaznenih udaraca, a vratar Čavlina imao je nekoliko sjajnih obrana.

6. Aug 21, 2024 · Ivica Olić početkom rujna debitirat će u debitirati na klupi 'mladih vatrenih' u nastavku kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2025. godine. U velikom intervjuu za Sportske novosti Olić je otkrio zašto je napustio Dalićev stožer, ali se i osvrnuo na situaciju Ivana Perišića u Hajduku.

7. Sep 5, 2024 · hrvatska nogometna u-21 reprezentacija. marko soldo. Ovo je važna pobjeda, važna tri boda nakon tri poraza i 13 primljenih golova, kazao je nakon pobjede nad Farskim otocima (2-1) u kvalifikacijama EURA izbornik Ivica Olić.