Yahoo Web Search

1. Oct 4, 2024 · Filip Car i Maja Marinković svoju vezu započeli su nakon "Zadruge 4", te su tada kroz sezone svoj odnos prikazali i u najgorem i u najboljem svetlu, ali sudeći po tome da su se ponovo nakon nekog perioda pomirili, ljubav se nije ugasila. Printskrin/Instagram. Kako saznaju domaći mediji, Maja i Car su se pomirili, a kada smo stupili u ...

2. Sep 29, 2024 · Fenerbahče je poveo u 63. minutu golom nekadašnjeg kapitena fudbalske reprezentacije Srbije Dušana Tadića. Gosti su do 2:0 stigli autogolom fudbalera Antalije Talisona Kelvena u 81. minutu. Tadić je odigrao ceo meč za Fenerbahče, dok je njegov sunarodnik Filip Kostić ušao u igru u 46. minutu.

3. Oct 3, 2024 · Trener Fenerbahčea Žoze Murinjo poveo je Dušana Tadića u Holandiju na utakmicu protiv Tventea, dok je reprezentativac Srbije Filip Kostić ostao u Istanbulu. Krilni napadač koga je Fenerbahče pozajmio do kraja sezone od Juventusa nije licenciran za Ligu Evrope, takmičenja u kome je bio proglašen najboljim u sezoni 2021/22. kad je sa ...

4. Sep 29, 2024 · Fener je kao gost savladao Antaliju sa 2:0 (0:0), a veče su obeležili iskusni srpski internacionalci. Levi spoljni Filip Kostić ušao je u igru na poluvremenu i upisao prve minute u dresu Fenerbahčea.

5. Sep 29, 2024 · Gosti su do 2:0 stigli autogolom fudbalera Antalije Talisona Kelvena u 81. minutu. Tadić je odigrao ceo meč za Fenerbahče, dok je njegov sunarodnik Filip Kostić ušao u igru u 46. minutu. Fenerbahče je drugi na tabeli sa 16 bodova, dok se Antalija nalazi na 13. poziciji sa osam.

6. Sep 29, 2024 · Tadić je odigrao ceo meč za Fenerbahče, dok je njegov sunarodnik Filip Kostić ušao u igru u 46. minutu, kada je i debitovao. Fenerbahče je drugi na tabeli sa 16 bodova, dok se Antalija nalazi na 13. poziciji sa osam.

7. Sep 29, 2024 · Pobeda Fenerbahčea potvrđena je u 81. minutu kada je Talison Kelven, igrač Antalije, savladao svog golmana. Za goste je od 46. minuta zaigrao i Filip Kostić.