Yahoo Web Search

1. Jun 2, 2024 · Reacția directorului companiei, Eduard Grama, nu a întârziat să apară cu un răspuns caracteristic. Într-o postare pe o rețea de socializare, Grama a spus: “Vuiește toată lumea despre “incompatibilitatea” mea. Singura incompatibilitate este vizavi de timpul petrecut cu Ingrid.

2. 1 day ago · Autor: Eduard Ivanovici. 26.06.2024, 11:20 52. Producătorul şi furnizorul de gaze naturale Romgaz (SNG), companie de stat, a constituit pe 25 iunie un depozit la termen, în valoare de 200 de milioane de lei, la Exim Banca Românească (fosta EximBank). Rata procentuală a dobânzii este de 6,15% pe an, iar data de maturitate la 19 august ...

3. 1 day ago · După 24 de ani România iese din grupă pe primul loc şi se califică în optimile Campionatului European de fotbal! Slovacia se califcă şi ea de pe locul 3. Minutul 90'1: Ondrej Duda, marcatorul primului gol al meciului i se arată cartonaşul galben. Minutul 88: George Puşcaş primeşte cartonaşul galben. Se încheie prima repriză!

4. Jun 10, 2024 · Eduard Pap a revenit la FC Botoșani. Clubul FC Botoșani a anunțat, în cursul zilei de luni (10 iunie), pe pagina oficială de Facebook, revenirea lui Eduard Pap. Cu ocazia acestui eveniment, clubul moldav a transmis un mesaj special pe rețelele de socializare.

5. 6 days ago · I have started to install hull plates from Edaurd PE set. There are 23 sets per burt. It is easy but quiet long process. Eduard has included a pattern to set parts to the hull. Instructions advice to glue parts by setting them on pattern. However, I have decided just to mark places in order to avoid gluing them together.

6. Jun 6, 2024 · USS Missouri 1/200 (Trumpeter set + Pontos PE + Eduard PE) Moderators: BB62vet, MartinJQuinn, JIM BAUMANN, Jon, Dan K

7. Jun 15, 2024 · ”Îl felicit pe fostul meu coleg, George Tuţă. La cum îl ştiu, va fi un primar bun şi încăpăţânat”, a scris, sâmbătă, pe reţeaua X, Eduard Hellvig, menţionând că va reveni asupra acestui subiect ulterior.