Yahoo Web Search

1. May 19, 2024 · Reading. Iako je Bayern u šestoj minuti već vodio 2:0 u Sinsheimu, samo dvije minute kasnije na scenu je stupio hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić. U 8. minuti upisao je asistenciju Beieru, a potom je zabio tri gola, za potpuni preokret i pobjedu Hoffenheima 4:2.

2. May 18, 2024 · 18.05.2024. u 17:30. Junak je bio hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić koji je asistirao za prvi gol domaćina, a onda zabio sljedeća tri! Iako je već nakon šest minuta igre gubio 2:0, Hoffenheim je protiv Bayerna preokrenuo i pobijedio 4:2 u završnom kolu Bundeslige.

3. May 18, 2024 · Junak je bio hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić koji je asistirao za prvi gol domaćina, a onda zabio sljedeća tri! Evo svih golova, a pogledajte svakako i amaterske reakcije obrane Bayerna...

4. May 18, 2024 · Nevjerojatna predstava Andreja Kramarića za kraj sezone u Bundesligi. Leverkusen ispisao povijest, Union se čudesno spasio! Hrvatski napadač u susretu protiv Bayerna zabio je tri gola i upisao jednu asistenciju, iako je Bayern vodio nakon šest minuta 2-0.

5. May 18, 2024 · The goal for 4-2: Andrej Kramarić pulled off his famous turn in the opposition box and then slotted into the bottom-right corner left-footed. Then it was clear: TSG Hoffenheim will play in European competition next season. Number of the game: 4

6. May 18, 2024 · Andrej Kramarić u zadnjem je kolu Bundeslige nastavio sjajnu formu i hat-trickom i jednom asistencijom bio igrač susreta u pobjedi protiv Bayerna 4:2. Fantastični Kramarić hat-trickom srušio Bayern!

7. May 18, 2024 · 05/18/2024. Kramarić: "We always believed in it" Here's what the players and coaches said after the 4-2 win against FC Bayern Munich. Andrej Kramarić: "There were a lot of emotions. We know the situation we were in last year. We've played some super games in recent weeks and managed it in the end.