Yahoo Web Search

1. May 18, 2024 · The goal for 4-2: Andrej Kramarić pulled off his famous turn in the opposition box and then slotted into the bottom-right corner left-footed. Then it was clear: TSG Hoffenheim will play in European competition next season.

2. May 3, 2024 · Goste je u vodstvo doveo Slovenac Šeško u 38. minuti, a Kramarić je odličnim trzajem glavom u 90. u mrežu proslijedio ubačaj Bultera za konačnih 1-1. Kramariću je to 12. prvenstveni gol ove sezone, a odigrao je čitav susret. Hoffenheim je sada sedmi na ljestvici sa 40 bodova, koliko ima i osmi Freiburg, dok deveti Augsburg zaostaje bod.

3. May 19, 2024 · Reading. Iako je Bayern u šestoj minuti već vodio 2:0 u Sinsheimu, samo dvije minute kasnije na scenu je stupio hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić. U 8. minuti upisao je asistenciju Beieru, a potom je zabio tri gola, za potpuni preokret i pobjedu Hoffenheima 4:2.

4. May 6, 2024 · Andrej Kramarić has achieved a lot at TSG Hoffenheim: the Croatian is already the club's all-time record goalscorer, but now he could set a new milestone. His second goal in the match away to VfL Bochum (a 3-2 loss) has been nominated for April's "Goal of the Month" by ARD-Sportschau.

5. May 4, 2024 · Andrej Kramarić je golom u 90. minuti osigurao bod Hoffenheimu u 1-1 domaćem remiju protiv Red Bull Leipziga u prvoj utakmici 32. kola Bundeslige.

6. May 3, 2024 · petak, 03.5.2024. u 22:37. Foto: Sportklub. Andrej Kramarić je legenda Hoffenheima i najbolji strijelac u povijesti kluba. Imao je brojne ponude, ali odlučio je ostati u Sinsheimu i postati ikona. Opet je spasio svoju momčad i to protiv Leipziga. Komentari 8.

7. May 3, 2024 · Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić je golom u 90. minuti osigurao bod svom Hoffenheimu u 1-1 (0-1) domaćem remiju protiv Red Bull Leipziga u prvoj utakmici 32. kola njemačkog prvenstva.