Yahoo Web Search

1. 4 days ago · Samo dvije poslije nakon trećeg gola odličnu je šansu imao hrvatski reprezentativac Mario Pašalić koji nije uspio zabiti. Odigrao je cijelu utakmicu. Odigrao je cijelu utakmicu. Do kraja ogleda još je Retegui zabio jednom, čime je zaokružio „hat-trick“, dok je sjajan pogodak za Atalantu zabio i De Roon , volej s 18 metara.

2. Oct 2, 2024 · Mario Pašalić (born 9 February 1995) is a Croatian footballer who plays as a center midfield for Italian club Atalanta, and the Croatia national team. In the game FC 25, his overall rating is 80.

3. 2 days ago · Croatia have confirmed their squad for the UEFA Nations League matches during the October 2024 international break. Croatia are in League A Group 1 which has Portugal, Poland and Scotland. They are second in the table with three points and will face Scots and Poland in their October matches. Meanwhile, during their September break, they won 1-0 ...

4. Sep 19, 2024 · Mario Pašalić (29) entered the game from the bench in the second half in the last match of the Italian team, and he is expected to play a similar role tonight. Photo: Emmanuele Mastrodonato/IPA Sport

5. Oct 2, 2024 · Momčad iz Bergama je već u 48. minuti zabila i treći gol, na asistenciju Zappacoste zabio je Raoul Bellanova. Za goste je drugo poluvrijeme igrao Mario Pašalić, dok Bartol Franjić nije nastupio za ukrajinski sastav. Šahtar u idućem kolu, 22. listopada gostuje kod Arsenala, dok će Atalanta dan kasnije ugostiti Celtic.

6. Oct 2, 2024 · Za goste je drugo poluvrijeme igrao Mario Pašalić, dok Bartol Franjić nije nastupio za ukrajinski sastav. Šahtar u idućem kolu, 22. listopada gostuje kod Arsenala, dok će Atalanta dan kasnije ugostiti Celtic. Tri gostujuća boda dohvatio je i Feyenoord koji je sa 3-2 pobijedio Gironu.

7. Sep 26, 2024 · Iako je donedavni trener Modrih Sergej Jakirović tražio nekoliko igrača iz Supersport HNL-a, Marić ih nije želio uz objašnjenje kako su preskupi. Jedan od njih bio je Marco Pašalić, igrač kojeg je Jakir doveo u Rijeku pa ga je ovo ljeto želio otkupiti i posaditi na desnu stranu Dinamova napada.