Yahoo Web Search

1. 6 days ago · Fudbaleri Ajaksa uspeli su da eliminišu PAOK u penal seriji posle čak 34 penala za konačnih 14:13 (1:1 u dvomeču) u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. Tragičari ovog susreta bili su srpski internacionalci jer su i Nemanja Maksimović i Filip Mladenović promašili u penal seriji.

2. Aug 15, 2024 · Grci su uspeli da anuliraju gol zaostatka iz prvog meča, ali su pali u penal seriji i to čak posle 34 penala za konačnih 13:12. Tamo su tragičari bili srpski internacionalci iz redova Panatinaikosa Nemanja Maksimović i Filip Mladenović.

3. 6 days ago · Među onima koji su promašili penale za Atinjane su bili Nemanja Maksimović i Filip Mladenović (dvaput izvodio, prvi put pogodio), ali nisu njihovi promašaji presudili već onaj Tonija Vilhelne...

4. 6 days ago · Posle pobede Ajaksa 1:0 u Atini, Tete je golom u 89. minutu doneo Panatinaikosu produžetke u Amsterdamu, a zatim i penale kakvi nisu viđeni odavno. Nemanja Maksimović nije iskoristio penal za Panatinaikos u sedmoj seriji, dok je Filip Mladenović u petoj seriji bio precizan za grčki klub, ali nije pogodio u 16. seriji.

5. 6 days ago · U neverovatnoj penal seriji izvedeno je čak 34 jedanaesteraca, a srpski fudbaleri Nemanja Maksimović i Filip Mladenović jedni su od tragičara grčkog tima. Panatinaikos nije iskoristio pet udaraca sa bele tačke.

6. Aug 15, 2024 · Ipak, Tete je u 89. minutu šokirao "kopljanike" i postigao gol velike nade grčkog velikana, čiji su jedni od tragičara na kraju bili reprezentativci Srbije Filip Mladenović i Nemanja Maksimović.