Yahoo Web Search

1. 3 days ago · The Serbian mafia ( Serbian: Cpпска мафија / Srpska mafija ), or Serbian organized crime, are various criminal organizations based in Serbia or composed of ethnic Serbs in the former Yugoslavia and Serbian diaspora.

2. Jun 20, 2024 · Luka Jović je pogodio za 1:1 protiv Slovenije u 95. minutu posle kornera i tako uspeo da održi nadu Srbiji da može da dođe do nokaut faze. Igrajte kod nas Fudbalski Fantazi i zabavljajte se uz Euro 2024 i najbolji fudbal na kontinentu.

3. Jun 20, 2024 · Luka Jović je postao veliki heroj nacije, pošto je postigao gol u 95. minutu protiv Slovenije, kojim je Srbija ostala u životu na Evropskom prvenstvu, iako je naš protivnik bio na pragu toga da prođe grupu. Ovaj gol je dospeo čak i do SAD-a.

4. Jun 20, 2024 · Fudbal Reprezentacija Srbije EURO 2024. Spasilac Srbije – Luka Jović: Gol koji je doneo bod Orlovima /VIDEO/ Marko Đinđić - Vest objavljena: 16:58 - 20.06.2024. Napadač Milana Luka Jović doneo je izjednačenje i bod Srbiji protiv Slovenije u meču drugog kola grupe C na Evropskom prvenstvu. Sportal na EURO 2024 Foto: Ringier.

5. Jun 21, 2024 · Luka Jović je postao pravi heroj kada je u poslednjem minutu utkamice protiv Slovenije dao gol i tako izjednačio rezultat, te ostavio našu reprezentaciju u igri na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj! Luka Jović je bio ključni igrač za mlađe selekcije Srbije i smatran je jednim od najperspektivnijih napadača u Evropi.

6. Jun 20, 2024 · KO JE BIVŠA LUKE JOVIĆA KOJOJ JE NAPRAVIO DETE NAKON RASKIDA: Zbog nje je morao da krije ljubav sa Sofijom Milošević. Luka Jović ponosni je otac troje dece, a prvog sina dobio je sa bivšom devojkom nakon raskida. 20.06.2024. Instagram/andjela__manitasevic.

7. Jun 20, 2024 · Atraktivna manekenka oduševila navijače. Fudbalska reprezentacija Srbije igra protiv Slovenije od 15 sati u Minhenu drugi meč Grupe C na Evropskom prvenstvuu fudbalu, a pred ovaj duel "šou" na tribinama je ukrala supruga Luke Jovića, Sofija Milošević.