Yahoo Web Search

1. Feb 3, 2024 · Fudbal - 03.02.2024. 19:42h. Fudbaleri Milana pobedili su na gostovanju Frozione rezultatom 3:2 u sklopu 23. kola Serije A, a čovek odluke bio je srpski napadač Luka Jović! Prvi pogodak na meču postigao je Olivije Žiru u 17. minutu susreta i doveo goste u prednost. Radost roso-nera trajala je svega pet minuta jer je sudija svirao penal ...

2. Luka Jović vesti: Ekskluzivno! Slikali smo Luku jovića i sofiju u Beogradu! Evo šta su radili misleći da ih niko ne gleda, manekenka neprepoznatljiva; Sergej Trifunović: Osvajamo ovo i Kosovo će biti Srbija; "Srbi su nam uvek bili mušterije" Slovenački trener žestoko isprozivao "orlove"!;

3. Dec 23, 1997 · Titles and season. 1x Champions League winner. 21/22. Real Madrid. 1x Euro participant. 2024. Serbia - 1 Goals. 2x Portuguese champion. 16/17.

4. Heroj Srbije Luka Jović ima moćnu poruku za navijače pred Dance: "Najbolji smo kada..." Delirijum, ludilo, Luka Jović! Pogledajte gol koji je Srbiji doneo bod protiv Slovenije u 95. minutu na Euru.

5. Feb 22, 2024 · Francuz je uputio sjajan centaršut, a Jović se u stilu najboljih napadača poklonio i glavom savladao nemoćnog Stiva Mandandu.. U prvom meču na San Siru bilo je 3:0 za Milan, pa je ovaj pogodak Jovića, najverovatnije, rešio pitanje pobednika dvomeča.

6. Jun 13, 2024 · Napadč Srbije Luka Jović otvoreno je pričao o aktuelnostima pred početak Evropskog prvenstva u fudbalu. Izvor: FSS. FSS

7. Jan 10, 2024 · Venčanje manekenke i dizajnerke i fudbalera iščekuje se već duži vremenski period, a ovo su najnoviji detalji. Objavljeno: 10.01.2024. 07:26h 07:28h. Milica Stanimirović. Sofija Milošević i Luka Jović godinama uživaju u ljubavi koju su krunisali rođenjem sinova. Iako su se verili pre nekoliko godina, venčanje manekenke i dizajnerke ...