Yahoo Web Search

1. Aug 30, 2024 · Luka Jović u dresu Milana foto: Andrea Amato/IPA Sport / ipa-age / imago sportfotodienst / Profimedia Kako prenosi Đanluka di Marcio, srpski napadač neće putovati u Rim na meč protiv Lacija. Navodi se da Jović ima problema sa leđima i da zbog toga neće biti u sastavu Milana za ovaj derbi meč u prestonici Italije.

2. Sep 5, 2024 · 45+1. minut - Kraj prvog poluvremena! Rezultat je 0:0, a opšti utisak je da se Srbija nije obrukala! Naša ekipa propustila je najbolju šansu u prvom delu meča. Igrao se 34. minut, kada je Luka Jović izašao sam ispred golmana Raje i propisno se obrukao! Mogao je napadač Milana da bira gde će da puca, a šutirao je pored gola.

3. 4 days ago · Manekenka Sofija Milošević i fudbaler Luka Jović luksuznom zabavom proslavili su rođendan sina Alekseja. Sofija Milošević i Luka Jović u ponedeljak, 9. septembra, proslavili su četvrti rođendan svom sinu Alekseju u jednoj vili na Dedinju. Napad na Kule bliznakinje u Njujorku dogodio se pre ...

4. Sep 5, 2024 · Fudbalska reprezentacija Srbije igra meč protiv Španije u okviru Lige nacija, gde su Orlovi na Marakani mogli da dođu i do vođstva samo da Luka Jović načinio promašaj karijere u 34. minutu ovog susreta. Srbija igra veoma lepo na svom terenu protiv znatno moćnijeg rivala, ređaju šanse ...

5. Sep 5, 2024 · Luka Jović UEFA Liga nacija Fudbalska reprezentacija Srbije Fudbalska reprezentacija Španije promašaj. Komentari 37 Pogledaj komentare Pošalji komentar. Komentari 37. Možda vas zanima . 174.

6. 2 days ago · Luka je sa Sofijom dobio dva sina, a uskoro je i Anđela stala na ludi kamen sa Nemanjom Brankovićem, sinom poznatog atletičara Slobodana Brankovića, sa kojim je dobila ćerkicu. Anđela je vrlo praćena na društvenim platformama, a mnogi je nazivaju "srpskom Margo Robi" zbog neopisive sličnosti sa holivudskom damom - široki osmeh, pune usne, plava kosa i zelene oči.

7. Sep 1, 2024 · Luka Jović u dresu reprezentacije Srbije foto: SOPA Images / ddp USA / Profimedia. Možda bi napadač našeg nacionalnog tima bio i opcija oko povratka u Crvenu zvezdu, ali morao bi da ode Šerif Endiaje. Mislimo na Senegalca jer su izlazile informacije da postoje klubovi čija je meta, dok je Bruno Duarte došao u tekućem transfer periodu.