Yahoo Web Search

1. Cheapest Flight Deals? Last Minute Price Drops on Intl. & Domestic Airfare. Compare Today! Best Flight Deals? Take Big Discount Now. Don't miss. kajak

1. 1 day ago · Ipak, Riječani su došli do izjednačenja u 90. minuti. Iz slobodnog udarca s desne strane Amer Gojak je ubacio loptu na bližu vratnicu. Visoko se vinuo u zrak Ivan Smolčić i sa desetak metara snažnim udarcem glavom poslao loptu u mrežu.

2. 1 day ago · Pored Zlomislića i Radeljića, kod Rijeke je ušao kasnije i bivši bh. reprezentativac Amer Gojak koji je fantastično asistirao za 2:2. Lokomotiva - Rijeka 2:2 Potražite više informacija na temu HNL:

6. 1 day ago · Vodeći pogodak za Rijeku postigao je Stjepan Radeljić u 23. minuti. Izjednačio je Fran Karačić golom u 26. minuti. Lokomotiva je povela s 2-1 u 67. minuti, a strijelac je iz kaznenog udarca bio Duje Čop.

7. 1 day ago · VIDEO / Amer Gojak službeno postao novi igrač Rijeke. Nogomet. 5. ruj 2024 0 Nogomet. 5. ruj 2024 0