Yahoo Web Search

1. 4 days ago · A csaknem 55 ezer néző befogadására alkalmas stuttgarti MHP Arénában az argentin Facundo Tello sípjelére vasárnap 21 órakor kezdődik a magyar-skót összecsapás, melyet az M4 Sport, a Kossuth Rádió és a Nemzeti Sportrádió élőben közvetít.

2. 4 days ago · Nem tudja melyik csatornán fog menni a TV-ben a várva várt focimeccs? Nálunk biztosan megtalálja, hogy hol, és milyen időpontban lesz látható a közelgő összecsapás. Magyarország vb vagy eb selejtező mérkőzései; a Ferencváros vagy más magyar klubcsapatok Bajnokok Ligája valamint Európa Liga meccseit is megtalálja a ...

3. 3 days ago · Prémium VPN-el nézheted a magyar sporteseményeket Németországból. Az EB meccseket ARD és a ZDF közvetíti német kommentárral. Ha magyar kommentárral élőben szeretnéd nézni a mérkőzéseket akkor egy jó VPN megoldás.

4. 3 days ago · Nem tudja melyik csatornán fog menni a TV-ben a várva várt sportesemény? Legyen szó focimeccsről, kosárról, billiárdról vagy akár lóversenyről, nálunk biztosan megtalálja, hogy hol, és milyen időpontban lesznek láthatóak a közelgő sportműsorok.

5. 4 days ago · Magyarország 1-0-ra nyert. A magyar csapat a csoport harmadik helyén végzett, sorsa a további harmadikok kezében van. (A csoport másik mérkőzésén Füllkrug a 92. percben kiegyenlített, Németország–Svájc 1-1) Kezdőlap Euro 2024 Magyarország a mérkőzés utolsó lövésével győzött. magyar válogatott.

6. 4 days ago · A hajrában több helyzete is volt a magyar csapatnak, Schafer és Szoboszlai is kapura lőtt, Csoboth kapufát lőtt, de a gól nem jött. Úgy tűnt, utolsó helyen kiesik Magyarország, de a 90.+10 percben Csoboth Kevin góljával nyert Magyarország.

7. 4 days ago · Eddig kilenc alkalommal csapott össze a skót és a magyar labdarúgó-válogatott, mindannyiszor felkészülési vagy barátságos mérkőzésen, az örökmérleg erre billen: 4 magyar győzelem, 2 döntetlen, 3 skót siker.